KLIMATIZACE DO DOMU, BYTU I KOMERČNÍCH PROSTOR

My volíme klimatizace značky Acond. Jedná se o českou společnost, která nabízí více jak 40 let zkušeností v oblasti výroby a optimalizace všech komponentů.

Není pravdou, že klimatizaci využijete jen několik horkých dnů v roce. Naše klimatizace Vám vychladí byt či kancelář, ale stejně spolehlivě i vytopí na principu tepelného čerpadla vzduch/vzduch. Klimatizace je investice, kterou využijete po celý rok.

DRUHY KLIMATIZACÍ

NÁSTĚNNÉ

KAZETOVÉ

PARAPETNÍ

MOŽNOSTI REALIZACE

Singl split


1 vnitřní jednotka
1 venkovní jednotka

Multi split


až 5 vnitřních jednotek
1 venkovní jednotka

Jak vybrat klimatizaci?

  • Vzhled

Klimatizační jednotky jsou dnes již výrazným doplňkem celého interiéru, takže zákazník vybírá nejen podle ceny a výkonu, ale také podle vzhledu vnitřní jednotky.

Všichni již znají nástěnné jednotky. Pokud nechcete, aby klimatizace rušila vzhled vašeho interiéru, můžete zvolit kazetovou jednotku, která se umisťuje do stropního podhledu. Alternativou jsou i parapetní jednotky, které se vyznačují nejen chlazením, ale také výbornými topícími vlastnostmi.

power levels
  • Výkon

Při výběru klimatizace je výkon základním parametrem. Čím větší je místnost, kterou chcete chladit nebo vytápět, tím musí být větší i výkon klimatizační jednotky.

Díky více jak 12 letům zkušeností vám poradíme ten správný výkon pro každý prostor.

  • Topení klimatizací

Vytápění klimatizací v zimní sezóně se stává stále populárnější. Součástí našich klimatizací je výkonné tepelné čerpadlo, které zajišťuje možnost obousměrného provozu – kromě primárního ochlazování vzduchu v létě také jeho ohřívání v zimním období.  

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Užitečné odkazy
Zavolejte nám
Napište nám
Naše adresa